RODINNÉ BAZÉNY 2018-02-18T14:56:29+00:00

RODINNÉ BAZÉNY

Nikdy sme nešli cestou najlacnejších ponúk. U nás je najdôležitejšia kvalita. Používame prvotriedne materiály, realizujeme aj exkluzívne projekty pre najnáročnejších klientov. Ich vynikajúce referencie sú jedinou formou našej reklamy.

Napíšte nám

Betónové bazény

FOLIOVÉ – Bazénové výstelky ALKORPLAN Vám pomáhajú pri tom, aby sa vodná hladina vo Vašom bazéne ligotala podľa Vašich želaní. A sú s istotou nepriepustné. ALKORPLAN sa ukazuje pri starých i nových spodných konštrukciách vždy z tej najlepšej stránky. Pritom nehrá žiadnu rolu, či ide o betón, murované steny, keramiku, oceľové platne, hliník alebo drevo a tvar bazénu je tiež úplne ľubovoľnýom. Bazénové výstelky ALKORPLAN kladú odborní pracovníci.

ALKORPLAN Super 2000 dodávame v 9 farbách. Tkaninou zosilnená 1,5 mm hrubá fólia, obojstranne zušľachtená akrylátom, stabilizovaná proti UV-žiareniu. Je odolná voči starnutiu, odolná voči poveternostným podmienkam, ako aj ošetrená proti plesniam a napadnutiu baktériami. 

Kompozitné bazény

Môžeme uskutočniť konečnú montáž rýchlo, čisto a hospodárne – bez zdĺhavých stavebných prác v dome či na Vašom pozemku. Množstvo doplnkového príslušenstva ako, masážne dýzy, podlahové gejzíry, zariadenia na plávanie proti prúdu a plytké zóny, mimoriadna výbava sa stará o pestrú wellness a fitness zónu.

Energeticky úsporné konštrukcie, vysokokvalitné materiály a naše 40 rokov rastúce know-how vo výrobe bazénov, tým sa vyznačujú naše produktové línie – od jednoduchého hotového bazéna až po individuálne riešenie na mieru podľa noriem úsporného domu. Naše bazény sa kompletizujú už vo výrobnom závode a v presne dohodnutý termín sa vcelku dodajú na miesto určenia. Vďaka tomu sa môže , rýchlo, čisto a hospodáne uskutočniť konečná montáž, bez zdĺhavých stavebných prác v dome, či na Vašom pozemku.

Nerezové bazény

PRIVÁTNE – Firma Berndorf Bäderbau sa tiež zaoberá výrobou bazénov určených pre privátnych klientov. Vyrábame typizované druhy bazénov so stenami s prelivovým žliabkom alebo so stenami so skimmerovým prevedením. Cenovo prijateľnejšie sú typizované bazény (viď TYPIZOVANÉ VÝROBKY). a objednávku je možné dodať akékoľvek atypické tvarové riešenie z vyššie uvedených typov bazénových stien. Je nutné rátať s vyššími nákladmi na projektovú dokumentáciu , výrobu a montáž.